Bize
Ulaşın
0 ( 312 ) 285 14 20
CHC'den Yeni Yıl Sürprizleri Surveying Group Röportajı

SurveyingGroup.com'da Yayınlanan Röportajımız 

Geçtiğimiz Eylül ayında Berlin’de yapılan INTERGEO’17 de CHC’nin konuğu olmuş firmanın CEO’su Mr. Zhao ile harika bir sohbet gerçekleştirmiştik. Bu yıl ki yapacaklarının sinyallerini de o görüşmemizde üstü kapalı olsa da bizlere iletmişti. Tabii ki globalde yapılacak yenilikler her ne kadar önemli ise Türkiye de ki yansımaları da bir o kadar değerli,  bu sebeple yazı dizimizin 2.kısmı için CHC firmasının ülkemizdeki tek yetkili satıcısı olan GNSS  Harita Teknik Dan. San. Ve Tic. A.Ş. CEO’su Hakan KARAGÖZ ile röportaj yaptık.

Soru: Yeni yılda CHC’nin kullanıcılara ne gibi sürprizleri olacak?

Hakan Karagöz: CHC 15nci yıldönümünü 4 Ocak 2018 tarihinde Pattaya da kutladık. 1700 den fazla çalışanı ve ailesinin katıldığı kutlamada CHC CEO’su  George Zhao şirketin yeni logosunun lansmanını gerçekleştirdi. Yeni logo CHC’nin uluslararası büyüyen gücünün yeni yüzü oldu.Yeni bir yıl yeni bir logo tüm ekiplerimize yeni bir dinamizm getirdi.

“CHC yeni logosunu  ilk olarak surveyinggroup ile paylaştı.”

Soru: 2018 de CHC’nin en yenilerinde bu yıl bizi neler bekliyor?

Hakan Karagöz: CHC Ar-ge çalışmalarına çok önem veren ve bu alanda ciddi yatırımlar yapan bir firma. Sadece Ar-ge departmanında bile yüzlerce mühendis daha yeni daha teknolojik ve her şeyden önemlisi daha kullanışlı ürünler üzerinde çalışıyorlar. Burada dikkatinizi çekmek istediğim önemli bir konu var ki CHC bizim aracılığımız ile Türk kullanıcıların deneyimlerini büyük bir titizlikle ele alıyor bir sonraki ürünlerde bu değişiklikleri görmek bizleri de gururlandırıyor. Bu yıl ki ürünlerimize gelecek olursak bunlar “CHC İHA”, “CHC M6 Yeni Nesil Cors Gezicisi” , “Apache5 İnsansız Batimetrik ölçme sistemi”,   “CHC Total Station”. Her birisi kendi kategorisinde üstün standartlar içeriyor. GNSS Teknik olarak bizlerde yeni sunulacak tüm ürünler ile ilgili eksiksiz teknik servis hizmeti sunulabilmesi için tüm çalışmalarımızı tamamladık.

Soru:  CHC İnsansız Hava Araçları Türkiye  satışları ne zaman başlayacak?

Hakan Karagöz: Haritacıların yeni gözdesi hiç şüphesiz “İnsansız Hava Araçları”. CHC bu konuda CHC VTOL yani düşey iniş kalkış özelliği olan bir İHA geliştirdi. Kısacası yarı helikopter yarı uçak formunda insansız hava aracı meydana getirdiler.

CHC İHA’nın  yılın ikinci çeyreğinde  Türkiye’deki kullanıcıları ile buluşturacağız. Ayrıca yıl içinde yapacağımız tanıtım günlerinde yeni insansız hava aracımızı  Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunacağız.

Hakan Karagöz son olarak “CHC’nin güvenilir çözümlerini sunmaktan son derece gurur duyuyoruz. Bizlere güvenen ve %100 yakın müşteri memnuniyetini her platformda paylaşan sevgili dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Biz de Surveyinggroup ailesi olarak bu güzel sohbet için kendilerine teşekkür ediyoruz.